Trainee program

O čom je MHTH trainee program?

Jednoročný rotačný program ti poskytne možnosť prejsť si viacerými oddeleniami, na ktorých budeš mať príležitosť pracovať s odborníkmi v danom fachu na konkrétnych zadaniach. Získaš vhľad do charakteristík jednotlivých častí procesov a budeš mať otvorené dvere na odštartovanie svojej kariéry v MH Teplárenskom holdingu. Svoj trainee program môžeš uskutočniť v jednom z našich 6 závodov: v Bratislave, Trnave, Žiline, Martine, Zvolene alebo v Košiciach.  
Hľadáme energetika

Nástup podľa vzájomnej dohody
Základné školy

Súťaž pre žiakov

V MH Teplárenský holding veríme, že technické smery majú zmysel, môžu žiakom zabezpečiť stabilnú budúcnosť a ponúknuť im rôzne možnosti profesionálneho rozvoja. Zapojte svojich žiakov do vzdelávacej súťaže a predstavte si, že je rok 2050. Aký zdroj na výrobu tepla budeme využívať? Kreativite sa medze nekladú.
Venujú sa vaši žiaci prírodným vedám? Pomôžte rozvinúť ich záujem aj o technické odbory.
Vytvorte s nami lepšiu a úspornejšiu budúcnosť

Vďaka zapojeniu sa do súťaže rozviniete kreativitu vašich žiakov, vzbudíte v nich tímového ducha a pomôžete im zamerať sa na nájdenie spoločného riešenia.

01. 03. - 30. 04. 2023
Stredné školy

Súťaž pre študentov

Majú vaši študenti záujem učiť sa nové veci, naberať dôležité skúsenosti a pracovať s novými technológiami? Predstavte im svet energetiky. Naším cieľom je vzbudiť záujem o technické odbory a ukázať, že energetika je dynamické odvetvie plné možností rozvoja a kariérneho rastu. Zapojte svojich študentov do vzdelávacej súťaže a navrhnite budovu strednej školy v roku 2050. Energeticky nenáročná, šetrná k životnému prostrediu s kvalitným vnútorným prostredím. Bude taká aj vaša ŠKOLA BUDÚCNOSTI?
Prebuďme záujem o štúdium na technických univerzitách a ukážme perspektívu zamestnania vo výrobnej firme.
Zapojte sa do súťaže

Vďaka tomu možno spoločne nájdeme budúcich expertov na energetiku. A zároveň podporíte kreativitu a tímového ducha vašich študentov.

01. 03. - 31. 05. 2023
Vysoké školy

Spolupráca s univerzitami

V MH Teplárenský holding dlhodobo spolupracujeme na rôznych projektoch s akademickou obcou. Študentom vysokých škôl otvárame brány do sveta teplární, pomáhame pri písaní diplomových, dizertačných či iných odborných prác. Ak študujete v odbore a rozmýšľate nad témou z oblasti energetiky, radi vám ukážeme naše procesy, výrobné systémy, technológie a poskytneme vám aj aktuálne dáta. Pre vašu univerzitu pripravíme odbornú prednášku či exkurziu, ktorá prepojí svet vzdelania s praktickým svetom teplární.
Absolventom pomáhame naštartovať kariéru v energetike. Pridajte sa aj vy na palubu našej vlajkovej lode.
#praxvovelkomstyle

Spojenie stabilného zamestnávateľa s dlhoročnou históriou a možnosťou profesionálneho rozvoja vám zabezpečí naša prax vo veľkom štýle. Vydajte sa na cestu kariérneho rastu a staňte sa expertom na energetiku.