Trainee program

MHTH trainee program 

Jednoročný rotačný program ti poskytne možnosť prejsť si viacerými oddeleniami, na ktorých budeš mať príležitosť pracovať s odborníkmi v danom fachu na konkrétnych zadaniach. Získaš vhľad do charakteristík jednotlivých častí procesov a budeš mať otvorené dvere na odštartovanie svojej kariéry v MH Teplárenskom holdingu.

Svoj trainee program môžeš uskutočniť v jednom z našich 6 závodov: v Bratislave, Trnave, Žiline, Martine, Zvolene alebo v Košiciach.  

1

VSTUP DO PRAXE

2

SPOLUPRÁCA S ODBORNÍKMI

3

PRACOVNÁ PONUKA PRE NAJLEPŠÍCH

PREČO SA PRIHLÁSIŤ?

 • Jedinečný vstup do profesionálneho prostredia.
 • Možnosť pracovať s odborníkmi vo svojom obore a učiť sa od nich.
 • Príležitosť sledovať najnovšie trendy a technológie v obore.
 • Šanca odskúšať si rôzne pozície a nadviazať lepšie porozumenie pre rôzne procesy, čím môžeš zvýšiť svoje praktické profesionálne možnosti. 

KOHO HĽADÁME?

 • Máš chuť sa vzdelávať a stať sa profíkom v oblasti energetiky.
 • Prepájanie poznatkov z rôznych oblasti ťa inšpiruje a rád prinášaš nové, nekonvenčné riešenie.
 • Si absolventom vysokej školy s technickým zameraním.

ČO PONÚKAME? 

 • Termín nástupu podľa dohody
 • Základné ohodnotenie – 1050 Eur/mesiac.* 
*Finálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody.

Benefity:

 • Zdravotné benefity
 • Benefity na pracovisku resp. Benefity pre pracovné tímy
 • Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
 • Platové a finančné benefity
 • Technické vybavenie zamestnancov.
 • Profesionálny a osobný rozvoj.

 

PRÍBEHY NAŠICH ZAMESTNANCOV

1675946384327

Matej z oddelenia RIS

“Pracujem ako technik na oddelení RIS (riadenie informačných systémov). V ľudskej reči to znamená, že mením po meste merače tepla a teplej vody, ale robím aj prenosy z týchto meračov, aby to chodilo priamo ku nám do počítača. Niekde sa to však nedá a vtedy musím ísť urobiť prenos (odpis) fyzicky na dané miesto. Ročne tak urobím po celom meste okolo 300 – 400 meračov.
Vo výmeničke je často okolo 35 stupňov, stane sa že voda pri výmene merača vystrekne a musím sa prezliekať, ale to patrí k práci. V lete je to v pohode, nie je až tak horúca, no v zime si musíme dávať pozor. Keby ma moja práca nebavila, tak sa tu dnes s vami nerozprávam. Najviac sa mi na nej páči rozmanitosť, že nie som stále zatvorený vnútri na prevádzke, ale som často v teréne.
Celkovo sme 3 kolegovia a hoci sú všetci starší odo mňa sme dobrý kolektív. Mám aj dobrého šéfa, sem – tam sa všetci stretávame aj po práci.“

1678275776814

Adriana z obchodného oddelenia

„Keď som mala 14 rokov, nastúpila som na strednú a prvýkrát som sa bola pozrieť v teplárni, lebo tu pracoval môj otec. Vtedy som si v duchu povedala – tu ja v živote robiť nebudem. Pracoval totiž na zauhľovaní, kde boli všetci čierni od špiny. Keď som však končila školu, práve sa uvoľnilo miesto sekretárky. Otec ma nahovoril, aby som si podala žiadosť, potom prišiel pohovor a vzali ma. O pár týždňov na to si ma zavolal riaditeľ s tým, že keby vedel, že tu robí môj otec, tak by ma tu nezamestnal. Keďže som vyštudovala ekonomickú školu, postupne som prechádzala rôznymi oddeleniami ekonomickými, technickými, medzičasom mi firma umožnila vyštudovať manažment, až som skončila na oddelení obchodu – starostlivosť o zákazníkov. A tak už 7 rokov riešim fakturácie, komunikujem so zákazníkmi, riešim reklamácie, stretnutia s developermi, spoluprácu s mestom, jednotlivé obchodné prípady…“

1679053534762

Lukáš pracuje ako strojník - kurič

Sotva 25-ročný Lukáš, ktorého lákali počítačové siete, študoval informatiku, no potom zistil, že programovanie nie je jeho šálka kávy.
„V MHTH pracujem takmer 4 roky. Teraz ako strojník – kurič, predtým som bol strojník na strojovni. Sme operátori, takže počítač to istí. No z času na čas je treba ísť do prevádzky a vziať do rúk aj lopatu. Nie je to monotónna práca. Človek musí stále premýšľať. Je to taká stratégia.  Každým rozhodnutím, ktoré spravíte vykonávate niekoľko akcií, ktoré vyvolávajú nejaké reakcie. Každú preto musíte dobre premyslieť a zvážiť. Častokrát „zachraňujeme“ prevádzku pred výpadkom. Naša práca je pre koncového zákazníka neviditeľná, mnoho razy my urobíme niečo, vďaka čomu sa nestane, že by nemali teplú vodu a kúrenie. To znamená, že našou prácou je zabezpečovať, aby mali naši odberatelia dodané teplo bez akýchkoľvek problémov.“

V MH Teplárenskom holdingu prepájame 6 štátnych teplární pod jednotné riadenie top manažérmi.

Viac sa dočítate na našej stránke www.mhth.sk alebo si preskrolujte naše sociálne siete Instagram, Facebook, Linkedin

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Tešíme sa na Vaše životopisy.

Prihlasovací formulár

Formulár na zaslanie projektov:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 20 files.
Povolené formáty súborov: Obrázky: .png, .gif, .jpg, Dokumenty: .doc, .xls, .ppt, .pdf, Audio: .wav, .mp3, .mp4, Video: .mpg, .mov, .wmv