Aktuality

Prečo u nás pracovať?

Možno si povieš, že to nie je pre teba. Že štátna firma nemôže byť odvážna, sexi a fresh. O dôvodoch prečo to tak nie je sa s našou kolegyňou Vierou Pošíkovou porozprávali na Nexteria blogu.

Všetky aktuality

03/08/2023

Otvárame dvere mladým talentom

Fanfáry, znejú z našich závodov! MH Teplárenský holding sa stal partnerom Nexteria Leadership Academy. A môžeme hovoriť rovno o dvoch prvenstvách, ktoré toto partnerstvo prinieslo: sme prvá štátna a prvá energetická firma, ktorá vstúpila do takejto spolupráce.
11/07/2023

Na káve s našou budúcnosťou

Veľa chodíme medzi mladých ľudí, stretávame sa a diskutujeme so študentami. Zhruba s päťdesiatkou študentov z FEI STU diskutovali nedávno naši riaditelia - generálny a pre IT - v rámci zavedeného formátu "Biznis raňajky".
21/06/2023

1. ročník predčil naše očakávania

MH Teplárenský holding (MHTH) úspešne ukončil vzdelávacie súťaže, v rámci 1. ročníka programu „Skúsenosť vs Mladosť“, určené pre základné a stredné školy. Celkovo do súťaží oslovil vyše 500 škôl, z ktorých sa 24 aktívne zapojilo. Hlasovaní o cenu verejnosti sa zúčastnilo takmer 8 000 návštevníkov tohto webu.
06/06/2023

Hlasovanie pre verejnosť opäť spustené

25/05/2023

Workshopy pre Pontis

MH Teplárenský holding nadviazal nedávno spoluprácu s nadáciou Pontis na projekte s názvom Budúcnosť inak. V rámci neho vedú deti zo základných škôl k tomu, aby si uvedomili zodpovednosť za našu planétu, že zdroje nie sú nevyčerpateľné a aby sa zamýšľali nad tým, kde a ako sa téma udržateľnosti prelína s problémami mesta či komunity.
10/05/2023

Hlasovanie verejnosti spustené